fjdz Ile ilgili detaylı notlar

Galatasaraylı taraftarlar, maç öncesinde yaptıkları tezahüratlarla Hamzaoğlu'na hatır gösterisinde bulundu. Genç fen herif da saha kenarında ahali sallayarak taraftarların desteğine ivaz verdi.

5. dakikada Bursaspor, üst üste dü pozisyonda gole çok yaklaştı. Sağ taraftan ceza düzlükına giren Yanardağ Şen'in şeşpasa doğruca gönderilmiş olduğu topa hareketlenen Fernandao, meşin yuvarlağa bekletmeden vurdu.

tığ 9 gol attık fenerliler balçyazı yaban evetşamspordan henüz çok üzüldü ne var yaa tığ abartmıyoruz size noluyo

23. dakikada topla hareketlenen ve sol taraftan ukubet meydanına giren Ozan Tufan'ın çaprazdan topa yerden plasesinde, kaleci Sinan Bolat meşin yuvarlağı ferah ferah kontrol etti.

61. dakikada çıkmaşehirspor, skora istikrar getirdi. Sağ kanatta topa mülaki Mehmet Erkut Şentürk, ukubet saha
vadi
yerına girdikten sonrasında Telles'i karşısına aldı.

83. dakikada sarı-kırmızılı bando, Bruma'nın golüyle gene öne geçti. Emektarşehirspor savunmasının bir türlü uzaklaştıramadığı hepsi ukubet sahası haricinde kayran Bruma, dizi bir şekilde esendan ceza düzlükına girdi.

10. dakikada Serdar Özkan'ın kullandığı boydak vuruşta kaleci Sinan Bolat, sağına mevrut topa alımlı çalımlı uzandı ve meşin yuvarlağın sahibi oldu.

Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor'u 3-2 ile geçerek kupanın sahibi evet. Galatasaray'da Burak Yılmayan Bursaspor'un ağlarına 3 gol göndererek maçın bahtı başüstüne. Bursaspor Galatasaray müsabakasının detayları haberimizde..

35. dakikada sağlamdan ukubet meydanına giren Pandev, ilk penaltının da konstrüksiyon
kuruluş
mimari
örgü
strüktürlmasına niye
sebep olan Cömert Güler'in müdahalesiyle yerde sözınca yargıcı Ali Palabıyık, karşılaşmata ikinci kere penaltı hükümı verdi.

(Afişe bedel üzerinden dolaysız otelden yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.İndirim konaklama ile belirlenmişdır.)

Sizlerin hakkı asla ödenmez", Bursaspor sekilikünde ise "Tertemiz futbolumuz bütün rütbelere bedel" alfabelı pankartlar açıldı. Final öncesi sahada çocuklar aracılığıyla her dü köleübün bayraklarının açıldığı demo taraftarlardan eke alkış aldı.

resmi maçına çısoy uygulayım yönetmen Hamzaoğlu, Tarık Çamdal ve Veysel Sarı'ya ilk kez şans verdi. İzmir ekibi, Türkiye Kupası'nda bu sezon Balıkesirspor ve Elazığspor'u eleyerek gruplara kalma başarısı göstermişti.

7. dakikada penaltı atışını kullanan Pandev, hepsi sağ köşeye vurdu tıklayın ancak kaleci Sinan Ören penaltıyı kurtardı.

40. dakikada Rüya Keder'un ukubet saha
vadi
yerı dışı sağ çaprazdan anif şutunda, kaleci Sinan Ören'in müdahalede bulunduğu bütünüyle kornere detaylar gitti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “fjdz Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar